Profesija: graustologs
Mājas lapa: http://whiterabbit.lv

es biju tas melnais kaķis, kas pārskrēja tev ceļu

Arhīvs
Maijs, 2021
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Par sportu Latvijā
Publicēts 26. martā, 2009.
Šī gada 15. aprīlī projekta “Nākotnes Rīga” rīdzinieki un citi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties forumā “Veselīgā un sportiskā Rīga”, kura mērķis ir apzināt un diagnosticēt esošo sporta attīstības situāciju galvaspilsētā un noteikt tās nākotnes vīziju.

Forumā tiks apspriesti jautājumi, kas saistīti ar nākotnes sporta skolotāja ideālu un sevišķi darbā ar bērniem; tāpat plānots izvērtēt līdz šim piedāvātās labākās idejas sporta prestiža celšanas jomā un apskatīt nozares problēmu risināšanu kontekstā ar rīdzinieku vēlmēm un ierosinājumiem. Pamatojoties uz forumā apkopotajiem viedokļiem un pieaicinot sporta ekspertus un menedžmenta speciālistus, tiks sagatavoti un Rīgas domē iesniegti priekšlikumi sporta sistēmas uzlabošanai.

„Veselīgā un sportiskā Rīga” dalībnieku vidū būs Rīgas domes deputāts Andrejs Vilks (LSDSP), kas klātesošos informēs par līdz šim īstenotajiem darbiem pilsētas sporta problēmu risināšanā un pašvaldības plāniem nākotnē. Savukārt, “Gada sporta skolotāja 2007” titula īpašniece Tija Tripāne, kura līdz šim aktīvi iesaistījusies sporta aktivitātēs par skolu sporta darbu, stāstīs par iespējām, ko dod interešu izglītība skolā. IZM ISEC galvenā speciāliste sporta jomā Inese Bautre stāstīs par skolēnu veselīga dzīvesveida vērtību – kustību aktivitātēm. Saeimas deputāts, pedagoģisko zinātņu doktors Ivans Klementjevs piedāvās savu ekspertu skatījumu par atzinības izteikšanu bērniem, kuri ar izcilību nodarbojas ar sportu skolā. Savukārt, forumam pieaicinātais Latvijas sporta federāciju padomes loceklis Māris Šmits informēs par sporta bāžu pieejamību un noslogotību, rentabilitāti un turpmāko attīstības modeli Rīgas pilsētā. Foruma laikā paredzēta arī citu sporta speciālistu līdzdalība, pēc katras uzstāšanās plānota diskusija ar klātesošajiem par apspriesto jautājumu.

Forumu vadīs reģionālā sporta centra “Anniņmuiža” direktors Valdis Bautris, kurš ziņos par projekta „Nākotnes Rīga” ietvaros veiktajā anketēšanā iegūto rīdzinieku viedokli jautājumos par patreizējo situāciju sporta jomā, kā arī ierosinājumiem tās attīstībai nākotnē.

Sīkākai informācijai sekojiet projekta "Nākotnes Rīga" mājaslapā - www.nakotnesriga.lv 


Komentāri (1)
Ainārs: Pinīgi nereāli!
02/09/2018 16:51
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: